2016-2017 Yaz Staj  Takvimi

 

Not: İntörn Uygulamasına Tabi Öğrenciler Yaz Stajına Çıkmayacaklardır.

(Elektrik-Makine-Bilgisayar Programcılığı Programı / Numarası 16 İle Başlayan Öğrenciler)

 

1- Öğrenciler Mezun Olabilmeleri İçin Toplam 40 İşgünü Staj Yapmak Zorundadırlar. Yaz Stajı 40 İş Günü Olarak Tek Seferde Yapılacaktır. Daha Önce 20 İş Günü Staj Yapan Öğrenciler Stajlarını 40 İş Gününe Tamamlayacaktır.

 

2- Staj Yapacak Öğrenciler Aşağıda Belirtildiği Şekilde Staj Yapacakları Firmalara Kendileri Başvuru Yapacaklardır.

 

2.1 Stajın Zorunlu Olduğunu Belirten Üst Yazı İstemeyen Kurumlara Başvuru İçin; Zorunlu Staj Başvuru Formundan 1(Bir) Nüsha Alarak Staj Yapacakları Firmaya Başvuru Yapabilirler.

 

2.2 Stajın Zorunlu Olduğunu Belirten Üst Yazı İsteyen Kurumlara Başvuru İçin; Stajın ZorunluOlduğuna Dair İlgili Makama Yazı İle Zorunlu Staj Başvuru Formundan 1(Bir) Nüsha Alarak Staj Yapacakları Firmaya Başvuru Yapabilirler.

 

3- 2017 Bahar Dönemi Sonunda Staj Yapacak Öğrencilerin, Staja Başladıkları Gün “İşe Başlama Bildirgesi”, Stajın Bitiminde “İşten Ayrılma Bildirgesi” Okulumuz Tarafından Sosyal Güvenlik Kurumuna Bildirileceğinden Dolayı, 20 İşgünü Staj Yapacak Öğrenciler 03 Temmuz 2017 Ya Da 01 Ağustos 2017 Tarihinde; 40 İşgünü Staj Yapacak Öğrenciler İse 03 Temmuz 2017 Tarihinde Mutlaka Staja Başlamak Zorundadırlar.

 

4- Staj Yapacakları İşyerine Onaylattıkları Zorunlu Staj Başvuru Formunu Staj Komisyon Başkanına Onaylatıp En Geç 02 Haziran 2017 Tarihine Kadar Öğrenci İşleri Birimine Teslim Etmek Zorundadırlar (Faks - Email Ve Posta İle Başvurular Kabul Edilemeyecektir). Bu Tarihe Kadar Evrakını Teslim Etmeyen Öğrenciler Staj Yapamazlar.

 

5 – Staj Başvurusu, Staj Komisyon Tarafından Kabul Edilen Ve Evraklarını Öğrenci İşleri Birimine Teslim Eden Öğrenciler akhisarmyo.cbu.edu.trAdresinde Yer Alan Staj DosyasıNın Çıktısını Alarak Staj Dosyalarını Hazırlarlar. Staj Dosyalarının İçeriği Ve Nasıl Doldurulacağı İle İlgili Staj Komisyon Üyelerinden Bilgi Alabilirsiniz.

 

6- Öğrenciler Staj Dosyaları Ve Değerlendirme Formlarını En Geç 08/09/2017 Tarihine Kadar Öğrenci İşleri Birimine Teslim Etmek Zorundadırlar.

         

7- Stajların Kabul Edilip Edilmediği İlgili Staj Komisyonu Başkanlığından Öğrenilecektir.     


Staj Formu için tıklayınız.....

Stajın Zorunlu Olduğuna Dair İlgili Makama Yazı için tıklayınız.....      

Staj Defteri için tıklayınız.....

  • Uzaktan Eğitim
  • Eğitim Kataloğu
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik