KomİSyonlar

KOMİSYONLAR

 

Öğrenci İşleri, Eğitim ve Af-İntibak Komisyonu

 

·         Prof. Dr. Metin ÇABUK                          (Komisyon Başkanı)

·          Dr.Öğr.Üyesi Süleyman ÜSTÜN           (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi Mesut ABUŞKA                (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi Tarık KUNDURACI            (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi M. Emin MERTER             (Üye)

·         Öğr. Gör. Volkan ALTINTAŞ                  (Üye)

·         Y. Okul Sekreteri Ali SALIKER              (Üye)

 

Bilgi ve Bilişim Teknolojileri Komisyonu

 

·         Öğr. Gör. Mehmet DİKMEN                  (Komisyon Başkanı)

·         Öğr. Gör. Volkan ALTINTAŞ                  (Üye)

·         Öğr. Gör. İrfan SARICA                        (Üye)

 

Burs Belirleme Komisyonu

 

·         Dr.Öğr.Üyesi Tarık KUNDURACI            (Komisyon Başkanı)

·         Öğr. Gör.Dr.Recep ARICI                     (Üye)

·         Y. Okul Sekreteri Ali SALIKER              (Üye)

 

Ücretsiz Öğle Yemeğinden Faydalanacak Öğrencileri Belirleme Komisyonu

 

·         Öğr. Gör. Yasin AYDIN                         (Komisyon Başkanı)

·         Öğr. Gör. Sinem KABASAKAL               (Üye)

·         Y.Okul Sekreteri Ali SALIKER               (Üye)

 

Kısmi Zamanlı Öğrencileri Belirleme Komisyonu

 

·         Öğr. Gör. Mehmet DİKMEN                  (Komisyon Başkanı)

·         Öğr. Gör. İrfan SARICA                        (Üye)

·         Y.Okul Sekreteri Ali SALIKER               (Üye)

 

Kısmi Zamanlı Öğrencileri Denetleme Kurulu

 

·         Öğr. Gör.Dr. Vahit ÇORUMLU               (Komisyon Başkanı)

·         Öğr. Gör.Dr.Recep ARICI                     (Üye)

·         Öğr. Gör. Mehmet DİKMEN                  (Üye)

 

Bologna Eş Güdüm Komisyonu

·         Prof.Dr.Ahmet ÇETİN                           (Komisyon Başkanı)

·         Dr.Öğr.Üyesi Tarık KUNDURACI            (Üye)

·         Öğr. Gör. Yasin AYDIN                         (Üye)

 

 

 

 

 

Akademik Değerlendirme ve Kalite Geliştirme Komisyonu(ADEK)

 

·         Prof. Dr. Metin ÇABUK                         (Komisyon Başkanı)

·         Doç. Dr. Emine ALÇITEPE                    (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi Süleyman ÜSTÜN            (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi M. Emin MERTER             (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi Serdar ERATAK               (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi Nurdan ZİNCİRCİOĞLU    (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi Mesut ABUŞKA                (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi Tarık KUNDURACI            (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi Özlem GÜRBÜZ KILIÇ      (Üye)

 

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu

 

·         Dr.Öğr.Üyesi Özlem Gürbüz KILIÇ        (Komisyon Başkanı)

·         Öğr. Gör. Sinem KABASAKAL               (Üye)

·         Öğr. Gör. İrfan SARICA                        (Üye)

·         Öğr. Gör. Cüneyt KARA                        (Üye)

·         Öğr. Gör. Volkan ALTINTAŞ                  (Üye)

 

Ulusal ve Uluslararası Değişim Hareketliliği Komisyonu

 

·         Prof.Dr.Ahmet ÇETİN                          (Komisyon Başkanı)

·         Dr.Öğr.Üyesi Süleyman ÜSTÜN            (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi Özlem GÜRBÜZ KILIÇ      (Üye)

·         Öğr. Gör.Dr.Vahit ÇORUMLU                (Üye)

 

Mezunlar Komisyonu

 

·         Öğr. Gör.Dr.Vahit ÇORUMLU                (Komisyon Başkanı)

·         Öğr. Gör. İrfan SARICA                        (Üye)

·         Öğr. Gör.Dr. Recep ARICI                    (Üye)

 

İç Kontrol Komisyonu

 

·         Prof.Dr.Ahmet ÇETİN                           (Komisyon Başkanı)

·         Dr.Öğr.Üyesi Süleyman ÜSTÜN            (Üye)

·         Öğr. Gör.Dr.Vahit ÇORUMLU                (Üye)

·         Y. Okul Sekreteri Ali SALIKER              (Üye)

·         Mehmet ÇEVİK                                    (Üye)

·         Mehmet KARAOĞLU                             (Üye)

·         Levent ELİKBANK                                (Üye)

 

Engelli Öğrenci Komisyonu

 

·         Doç. Dr. Emine ALÇITEPE                    (Komisyon Başkanı)

·         Dr.Öğr.Üyesi Serdar ERATAK               (Üye)

·         Öğr. Gör. Yasin AYDIN                         (Üye)

·         Sibel YÜCE                                          (Üye)

 

Danışma Kurulu

 

·         Prof.Dr. Ahmet ÇETİN

·         Başkan- Akhisar MYO Müdürü

·         Prof.Dr. Metin ÇABUK

·         Üye- Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölüm Başkanı

·         Dr.Öğr.Üyesi Süleyman ÜSTÜN

·         Üye- Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölüm Başkanı

·         Dr.Öğr.Üyesi M.Emin MERTER

·         Üye- Pazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanı

·         Dr.Öğr.Üyesi Mesut ABUŞKA

·         Üye- Makine ve Metal Teknolojileri Bölüm Başkanı

·         Dr.Öğr.Üyesi Tarık KUNDURUCI

·         Üye- Elektrik ve Enerji Bölüm Başkanı

·         Öğr.Gör. Volkan ALTINTAŞ

·         Üye- Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkan V.

·         Doç.Dr. Emine ALÇITEPE

·         Üye- Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi Programı Öğretim Üyesi

·         Ali VELESTİN

·         Üye- Akhisar Belediye Başkan Yrd.

·         Osman YÖRÜK

·         Üye- Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Akhisar Yurt Müdürü

·         Ramazan TAŞ

·         Üye- Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Akhisar Hizmet Merkezi İş ve Meslek Danışmanı

·         Dr. Mehmet ULUSOY

·         Üye- Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı

·         N.Kaan ANSAL

·         Üye- Akhisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi

·         Ali ÇINARLI

·         Üye- Akhisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı

 

Staj ve Uygulama Eğitimi Kurulu

 

·         Prof.Dr.Ahmet ÇETİN                           (Komisyon Başkanı)

·         Prof. Dr. Metin ÇABUK                         (Üye)

·         Doç. Dr. Emine ALÇITEPE                    (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi Süleyman ÜSTÜN            (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi Mesut ABUŞKA                (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi Tarık KUNDURACI            (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi M. Emin MERTER             (Üye)

·         Öğr. Gör. Volkan ALTINTAŞ                  (Üye)

·         Öğr.Gör.Cüneyt KARA                          (Üye)

 

Kantin Kontrol Komisyonu

 

·         Dr.Öğr.Üyesi Emin MERTER                 (Komisyon Başkanı)

·         Y. Okul Sekreteri Ali SALIKER              (Üye)

·         Levent ELİKBANK                                (Üye)

 

Birim Kalite Komisyonu

 

·         Dr.Öğr.Üyesi Süleyman ÜSTÜN             (Komisyon Başkanı)

·         Prof. Dr. Metin ÇABUK                         (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi M. Emin MERTER            (Üye)

·         Dr.Öğr.Üyesi Mesut ABUŞKA                (Üye)

·         Dr.Öğr. Üyesi Tarık KUNDURACI          (Üye)

·         Öğr. Gör. Volkan ALTINTAŞ                  (Üye)

·         Öğr. Gör.Dr.Vahit ÇORUMLU                (Üye)

 

Öğrenci Temsilcisi Seçim Komisyonu

 

·         Prof. Dr. Metin ÇABUK                          (Komisyon Başkanı)

·         Dr.Öğr. Üyesi Süleyman ÜSTÜN           (Üye)

·         Dr.Öğr. Üyesi M. Emin MERTER            (Üye)

·         Dr.Öğr. Üyesi Mesut ABUŞKA               (Üye)

·         Dr.Öğr. Üyesi Tarık KUNDURACI          (Üye)

·         Öğr. Gör. Volkan ALTINTAŞ                  (Üye)

·         Y. Okul Sekreteri Ali SALIKER              (Üye)

 

Sektör Uygulamaları Eğitimi (SUTAK) Komisyonu

 

·         Prof.Dr.Ahmet ÇETİN                           (Komisyon Başkanı)

·         Öğr. Gör.Dr.Vahit ÇORUMLU                (Üye)

·         Dr.Öğr. Üyesi Tarık KUNDURACI          (Üye)

·         Dr.Öğr. Üyesi Mesut ABUŞKA               (Üye)

·         Öğr. Gör. Volkan ALTINTAŞ                  (Üye)

 

Yayın Satın Alma Komisyonu

 

·         Dr.Öğr. Üyesi Özlem Gürbüz KILIÇ       (Komisyon Başkanı)

·         Öğr.Gör.Cüneyt KARA                          (Üye)

·         Öğr.Gör.Sinem KABASAKAL                 (Üye)

·         Öğr.Gör.Dr.Recep ARICI                      (Üye)

·         Öğr.Gör.Volkan ALTINTAŞ                    (Üye)

·         Öğr.Gör.İrfan SARICA                          (Üye)

 

 

Staj Komisyonu

 

Endüstriyel Tavukçuluk Programı

·         Prof.Dr.Metin ÇABUK                            (Komisyon Başkanı)

·         Dr.Öğr.Üyesi Serdar ERATAK               (Üye)

·         Dr.Öğr. Üyesi Özlem GÜRBÜZ KILIÇ     (Üye)

 

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi  Programı

·         Doç.Dr.Emine ALÇITEPE                      (Komisyon Başkanı)

·         Dr.Öğr.Üyesi Nurdan ZİNCİRCİOĞLU    (Üye)

·         Dr.Öğr. Üyesi Özlem GÜRBÜZ KILIÇ     (Üye)

 

Pazarlama Programı

·         Dr.Öğr.Üyesi M.Emin MERTER              (Komisyon Başkanı)

·         Öğr.Gör.Sinem KABASAKAL                 (Üye)

·         Öğr.Gör.Muammer TEPE                      (Üye)

 

Bilgisayar Programcılığı Programı

·         Öğr.Gör.Volkan ALTINTAŞ                    (Komisyon Başkanı)

·         Öğr.Gör.Mehmet DİKMEN                    (Üye)

·         Öğr.Gör.İrfan SARICA                         (Üye)

 

Makine Programı

·         Dr.Öğr.Üyesi Mesut ABUŞKA                (Komisyon Başkanı)

·         Öğr.Gör.Dr.Recep ARICI                      (Üye)

·         Öğr.Gör.Yasin AYDIN                          (Üye)

 

Elektrik Programı

·         Dr.Öğr.Üyesi Tarık KUNDURACI            (Komisyon Başkanı)

·         Öğr.Gör.Cüneyt KARA                          (Üye)

·         Öğr.Gör.Yasin AYDIN                          (Üye)

 

Otomotiv Teknolojisi Programı

·         Dr.Öğr.Üyesi Süleyman ÜSTÜN            (Komisyon Başkanı)

·         Öğr.Gör.Dr.Recep ARICI                      (Üye)

·         Öğr.Gör.Vahit ÇORUMLU                     (Üye)

 

  • Uzaktan Eğitim
  • Eğitim Kataloğu
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik